Kontakta oss

 

Gruppledare Ronald Rombrant 070-580 80 58 ronald.rombrant@lysekilspartiet.nu
Demokrati och öppenhet Fredrik Lundqvist 070-215 82 73 fredrik.lundqvist29@gmail.com
Förskola, skola och gymnasium Jeanette Janson 073-631 24 62 jeanette.janson@telia.com
Kultur, fritid och bibliotek Jeanette Janson 073-631 24 62 jeanette.janson@telia.com
Social vård och omsorg Ronny Hammargren 073-931 44 08 ronny38@telia.com
Näringsliv, kommunens företag,

småbåtshamnar

Fredrik Häller 070-556 30 10 fredrik.haller@gmail.com
Bo och Bygga Mikael Wennergren 070-351 39 54 mikael.wennergren@hotmail.com
Skaftöavdelningen Bo Gustafsson 070-742 74 79 bogustafsson@bredband2.com
Sociala medier Patrik Saving 070-655 02 57 patriksaving@gmail.com
Medlemskontakter Lena Hammargren 070-485 45 91 lena.hammargren@telia.com

 

Share

Kommentera

E-postadressen publiceras inte.